دانشگاه در آئینه رسانه ها

دانشگاه در آئینه رسانه ها


دانشگاه بین‌المللی قزوین، مرکزی برای معرفی فرهنگ ایرانی -اسلامی

معاون امور بین الملل دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین گفت:این دانشگاه با هدف معرفی فرهنگ ایرانی و اسلامی به جهانیان، تعامل علمی و فرهنگی سازنده با ملل مختلف و یاری رسانی به جهان اسلام تاسیس شده است.

خبرگزاری مهر: ۱۴ مهر ۱۳۹۳

معرفی فرهنگ و زبان فارسی از ماموریت های ویژه دانشگاه امام (ره) است

قزوین-ایرنا- معاون امور بین الملل دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین معرفی فرهنگ و زبان فارسی به دنیا را از ماموریت های ویژه دانشگاه ذکر کرد و گفت: در این میان کشورهای همجوار و همسایه نسبت به کشورهای دیگر از اولویت برخوردار هستند.

ایرنا:14 مهر 93

روابط دانشگاه لازاریان ارمنستان و امام خمینی (ره) افزایش می یابد

قزوین- خبرگزاری مهر: رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) استان قزوین گفت: روابط دانشگاه لازاریان ارمنستان و امام خمینی(ره) در زمینه آموزش زبان فارسی افزایش می یابد.

خبرگزاری مهر :۱۴ مهر ۱۳۹۳

سفیر تاجیکستان:توسعه روابط بین ایران و تاجیکستان از اولویت‌های دولت دوشنبه است

سفیر تاجیکستان توسعه روابط بین ایران و تاجیکستان را از اولویت‌های دولت خود عنوان کرد.

 خبرگزاری فارس: 1 آبان 93

 قزوین؛ هیئت دانشگاه استراسبورگ فرانسه از دانشگاه بین المللی امام خمینی بازدید کرد

اعضای این هیئت در نشستی با رییس و معاونان دانشگاه راهکارهای توسعه علمی بین دو دانشگاه را بررسی کردنده به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران قزوین؛ نائینی،رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی گفت: دو دانشگاه می توانند با تعریف پروژه های تحقیقاتی مشترک، اعزام استاد، تبادل استاد و دانشجو، با هم همکاری علمی داشته باشند.

خانم  پرفسور مایار از اعضای هیئت فرانسوی هدف از آمدن به ایران را ارتباط با دانشگاههای ایرانی بیان کرد و ادامه داد که بین دانشگاه امام خمینی و دانشگاه استراسبورگ نقطه نظرات مشترکی وجود دارد که دو طرف می توانند در آن ها با هم همکاری کنند .

باشگاه خبرنگاران قزوین: ۰۹ آبان ۱۳۹۳

رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه امام خمینی (ره): تعهد در مقابل جامعه از ویژگی های برجسته استاد کاتوزیان است

خبرگزاری تسنیم: رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه بین الملل امام خمینی (ره) گفت:شاخصه‌ای که شخصیت استاد کاتوزیان را متمرکز می‌کند تعهد در مقابل اجتماع است و ایشان به عنوان یک حقوقدان خود را در مقابل مشکلات جامعه متعهد می‌دیدند.

 خبرگزاری تسنیم : تاریخ: ۲۷/آبان/۱۳۹۳

با حضور مسئولان استانی صورت گرفت

افتتاح کانون قرآن و عترت دانش‌پژوهان غیرایرانی دانشگاه بین‌الملل قزوین

کانون قرآن و عترت دانش‌پژوهان غیرایرانی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی قزوین با حضور جمعی از مسئولان استانی افتتاح شد.

خبرگزاری فارس: 6 آذر

نشست های تخصصی آینده پژوهی در دانشگاه امام خمینی(ره) برگزار شد

 قزوین-ایرنا- رییس پژوهشکده آینده پژوهی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) از برگزاری چهار نشست تخصصی آینده پژوهی در این دانشگاه خبر داد.

ایرنا: 3 آذر 93

اولین همایش ملی دانش آموختگان و دانشجویان افغان در قزوین برگزار می شود

 قزوین-ایرنا- مدیر شناسایی و جذب دانشجویان غیرایرانی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) از برگزاری اولین همایش دانش آموختگان و دانشجویان افغان در این دانشگاه خبر داد.

ایرنا: 10 آذر 93

 59 مقاله ISI توسط استادان دانشگاه امام خمینی(ره) ارایه شده است.

 قزوین-ایرنا- معاون پژوهشی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) گفت: طی یک سال گذشته 59 مقاله

ISI و 12 کتاب توسط اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه تاپ و تالیف شده است.

 ایرنا: 17 آذر 93

سرپرست دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین خبر داد :افزایش ۸۰۰ میلیون تومانی بودجه پژوهشی دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین

خبرگزاری تسنیم: سرپرست دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) استان قزوین از افزایش بیش از ۸۰۰ میلیونی بودجه پژوهشی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: با این بودجه پؤوهشی در راستای کیفی سازی دانشگاه و تولید علم حرکت می‌کنیم.

 تسنیم: تاریخ: ۱۷/آذر

سرپرست دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین : پژوهش‌های دانشجویان قزوین در عرصه صنعت کاربردی می‌شود

خبرگزاری تسنیم: سرپرست دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین گفت: پژوهش‌های دانشجویان قزوین بر اساس الویت در عرصه صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خبرگزاری تسنیم تاریخ: ۱۹/آذر

اسفند ماه سال جاری: قزوین میزبان همایش مناسبات ایران و ترکیه می‌شود

رئیس همایش بین‌المللی مناسبات فرهنگی و اقتصادی ایران ترکیه گفت: 10 و 11 اسفند ماه سال جاری، همایش مناسبات ایران و ترکیه در قزوین برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس:9 دی ماه

بیات: همایش مناسبات فرهنگی و اقتصادی ایران وترکیه در قزوین برگزار می شود

قزوین- معاون بین الملل دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین گفت: به منظورتوسعه مبادلات اقتصادی همایش بین المللی مناسبات فرهنگی و اقتصادی ایران و ترکیه به میزبانی قزوین اسفند ماه امسال برگزار می شود. خبرگزاری مهر: ۹ دی

 معاون امور بین‌الملل دانشگاه بین‌المللی قزوین: دستاوردهای علمی ایران و ترکیه به اشتراک گذاشته شود

خبرگزاری تسنیم: معاون امور بین‌الملل دانشگاه بین‌المللی قزوین گفت: کشورهای ایران و ترکیه دارای دستاوردهای علمی خوبی هستند که این دستاوردها باید به اشتراک گذاشته شود.  

خبرگزاری تسنیم : ۱۵بهمن

دعوت دانشگاه بین المللی امام(ره) برای حضور در راهپیمایی 22بهمن

جامعه دانشگاهی در به ثمر نشستن انقلاب، نقشی انکار ناپذیر دارد

به گزارش خبرنگار برنا در قزوین؛ دکتر سید ابوالحسن نائینی رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)با صدور بیانبه ای از آحاد مردم برای شرکت در این گردهمایی بزرگ دعوت کرد.

برنا: ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۱ بهمن

کنگره شهدای دانشجو هر دو سال یکبار در قزوین برگزار می‌شود

رئیس دانشگاه بین الملل امام خمینی (ره) گفت: کنگره شهدای دانشجو استان قزوین دائمی و به صورت دوساله برگزار می‌شود و امیدواریم که بتوانیم در سال‌های بعد هم این کنگره را برگزار کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین ابوالحسن نائینی صبح امروز در نخستین کنگره شهدای دانشجوی استان قزوین که در دانشگاه بین الملل امام خمینی (ره) برگزار شد اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدا یکی از راه‌های تبیین ارزش‌های ایثار و شهادت برای نسل جوان است و این کنگره‌ها فرصتی برای یادآوری رشادت شهیدان برای  کسب عزت و آسایش برای جوانان ایرانی است.

خبرگزاری تسنیم: ۲۷بهمن

 نائینی: برگزاری یادواره شهدا بهترین راه ترویج فرهنگ شهادت است

 قزوین- رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) استان قزوین گفت: برگزاری یادواره های دانشجویی بهترین راه برای ترویج فرهنگ شهادت در محیط های دانشگاهی و علمی است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید ابوالحسن نایینی ظهر دوشنبه در نخستین کنگره شهدای دانشجو که با حضور آیت الله مهدی احدی، فقیه و مفسر قرآن، روسای دانشگاهها و جمعی از دانشگاهیان و خانواده شهدا در سالن اجتماعات دانشگاه بین الملی امام خمینی برگزار شد. 

 خبرگزاری مهر: ۲۷ بهمن

اولین کنگره 36 شهید دانشجوی استان قزوین برگزار شد

 قزوین-ایرنا- اولین کنگره دوسالانه شهدای دانشجوی استان قزوین با حضور مسوولین استانی، روسا و دانشگاهیان و خانواده 36 دانشجوی شهید روز دوشنبه در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) برگزار شد.

ایرنا: 28 بهمن 93

جشن فجر انقلاب در دانشگاه بین المللی قزوین برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، جشن دانشجویی فجر، عصر امروز در سالن اجتماعات شهدای گمنام دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد. بنا بر اظهار مسئولان دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) و برگزار کنندگان این مراسم، به دلیل مقارن شدن دهه مبارک فجر با تعطیلات بین دو ترم تحصیلی و عدم حضور دانشجویان، به مدت یک هفته جشن دهه فجر با تأخیر در این دانشگاه برگزار شده است.

خبرگزاری فارس: سه‌شنبه 28 بهمن 1393

رییس جمهوری چین به ایران سفر می‌کند

سفیر چین در جمهوری اسلامی ایران، از سفر رییس جمهوری کشورش به تهران در آینده نزدیک خبر داد. به گزارش ایرنا، 'پانگ سن' عصر سه شنبه در بازدید از مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین با اشاره به سفر رییس جمهوری کشورمان به چین، افزود: در پاسخ به دعوت به مسوولان ایران و به منظور گسترش روابط میان دو کشور، رییس جمهور چین بزودی به ایران سفر خواهد کرد.

خبرگزاری ایرنا: 28 بهمن

سفیر پکن : ایران و چین به عنوان پایه گذار دو تمدن بزرگ نقش مهمی در معادلات بین المللی دارند

قزوین-ایرنا- سفیر پکن در تهران گفت که این ایران و چین از دیرباز روابط دوستانه و مستحکمی با یکدیگر داشته اند و به عنوان پایه گذار دو تمدن بزرگ و تاثیرگذار از نقش مهمی در منطقه و معادلات بین المللی برخوردار هستند.

به گزارش ایرنا 'پانگ سن' عصر سه شنبه در بازدید از مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین ، خواستار تقویت و گسترش روابط تجاری اقتصادی و سیاسی میان دو کشور شد و اظهار کرد: چین همواره از توسعه روابط خود با ایران استقبال می کند.

ایرنا: 28 بهمن

پسماندهای صنعتی و شهری موضوع نشست اتاق فکر استان قزوین

قزوین-ایرنا- نشست تخصصی اتاق فکر استان قزوین با موضوع آلاینده ها و پسماندهای صنعتی و شهری با حضور جمعی از نخبگان و فعالان این عرصه روز چهارشنبه در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) برگزار شد.

ایرنا: 29 بهمن    

    سفیر پکن : ایران و چین به عنوان پایه گذار دو تمدن بزرگ نقش مهمی در معادلات بین المللی دارند

به گزارش فراسخن ‘پانگ سن’ عصر سه شنبه در بازدید از مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین ، خواستار تقویت و گسترش روابط تجاری اقتصادی و سیاسی میان دو کشور شد و اظهار کرد: چین همواره از توسعه روابط خود با ایران استقبال می کند.

پایگاه خبری فراسخن:  ۲۹ بهمن

رییس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره): ملت ایران از تحریم‌ها نمی هراسد

نایینی: کشور با وجود شرایط سخت و دشوار، همچنان به سوی توسعه حرکت می‌کند و ملت ایران نشان دادند که از تحریم‌ها و سختی‌ها نمی هراسند. به گزارش خبرنگار برنا در قزوین؛ ابوالحسن نائینی رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) استان قزوین در جشن انقلاب این دانشگاه، اظهار داشت: کشورمان با وجود شرایط سخت تحولات و دشواری های سال های جنگ و تحریم های صورت گرفته همچنان به سوی توسعه پیش رفته و ملت ایران نیز نشان دادند که از این تحریم ها و سختی ها نمی هراسند.

خبرگزاری برنا : ۳۰ بهمن

 سفیر چین در ایران : رئیس جمهور چین به تهران می آید

سفیر چین در جمهوری اسلامی ایران، از سفر رییس جمهوری کشورش به تهران در آینده نزدیک خبر داد .
پانگ سن در حاشیه بازدید از مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین گفت: این سفر در پاسخ به دعوت مسوولان ایران و به منظور گسترش روابط میان دو کشور، به زودی صورت خواهد گرفت.

تی نیوز: چهار‌شنبه 29 بهمن 1393

 سفیر چین از دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره ) بازدید کرد

انک سن سفیر چین در جمهوری اسلامی ایران و هیئت همراه از بخش های مختلف دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره ) بازدید کردند.  به گزارش خبرگزاری مهر، در این بازدید سفیر چین در ایران با تاکید بر اینکه ایران و چین درگذشته ۲ تمدن بزرگ و تاثیر گذار در منطقه هستند و در مسیر جاده ابریشم بوده اند، خواستار گسترش روابط تجاری و اقتصادی و  سیاسی با ایران و لزوم گسترش همکاری بین ایران و چین شد.

خبرگزاری مهر: ۲ اسفند

اولین کارگاه آموزشی کد mcnpx در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین برگزار می‌شود

اولین کارگاه آموزشی کد mcnpx روزهای ۱۴ و ۱۵ اسفند ماه جاری در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین برگزار می‌شود.

خبرگزاری دانشجو:2 اسفند

مسابقه «ساخت کنسول سازه با خلال دندان» در دانشگاه امام قزوین برگزار می شود

مسابقه ساخت کنسول سازه با استفاده از خلال دندان و بارگزاری سازه در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار می شود

شبکه اطلاع رسانی راه دانا: 3 اسفند

 سمینار عفاف گرایی در غرب میهمان کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه امام قزوین می شود

کرسی آزاد اندیشی "عفاف گرایی در غرب" در دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین برگزار می شود.

شبکه اطلاع رسانی دانا: 3 اسفند 93

 در نشست در نشست مدیرکل ورزش و رییس دانشگاه امام(ره) مطرح شد؛ تیم دانشگاه بین المللی امام(ره) به مسابقات جهانی بلژیک اعزام می شود

مشترک مدیرکل ورزش و جوانان استان و رییس دانشگاه امام(ره) اعزام تیم دانشجویی دانشگاه بین المللی امام(ره) به مسابقات جهانی تصویب شد  به گزارش خبرنگار برنا در قزوین؛ نشست مشترک محمد مشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین با دکتر ابوالحسن نائینی رییس دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.

خبرگزاری برنا ۴ اسفند

سمینار آشنایی با فناوری نانو در دانشگاه امام خمینی قزوین برگزار شد

سمینار ترویجی آشنایی با فناوری نانو با حضور جمعی از دانشجویان در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد .

خبرگزاری فارس: 09 اسفند

حجت الاسلام عابدینی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) به عنوان امام جمعه قزوین منصوب شد

خبرگزاری آریا: 13 اسفند

 

همایش ازدواج سالم در دانشگاه امام خمینی(ره) برگزار شد

 

 قزوین-ایرنا- همایش ازدواج سالم جوانان و دانشجویان با سخنرانی دکتر مصطفی فروتن روان شناس و محقق علوم رفتاری روز  چهارشنبه در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد.

ایرنا: 13 اسفند              

 

CAPTCHA Image